"Спасибі Вам, рідні, за ласку і любов" - родинне свято в садочку с.Нападівки

Дата: 26.03.2018 08:56

«Сім’я — фортеця моя»… Мов заклинання. Бо й справді, в усіх суспільних неприємностях, за будь-яких умов сім’я, родина були — і, на щастя, ще є — могутнім прихистком, оберегом людської душі протягом усіх часів. Жити в парі, любити, мати розуміння й підтримку — правічне й нестаріюче бажання, мрія, яку позначив людині сам Бог.
Цієї пятниці, 23 березня, вихователі дошкільного навчального закладу с.Нападівка, спільно з дітьми підгтували родинне свято "Спасибі вам рідні за ласку і любов". В затишних стінах садочка зібралися мами і тати, бабусі і дідусі дітей. Вихователі залучили до свята усіх. Невимушена, захоплива атмосфера панувала протягом свята.
Кожному з нас треба цінувати все, що подарували нам наші батьки, — родину, любов, щирість, добро, щастя, і показувати тим самим хороший приклад нашим дітям. Адже шануючи вікові родинні традиції нашої України ми зможемо побудувати щасливе майбутнє для наших дітей.