У відділі ООЗКТМС Борсуківської сільської ради завершився атестаційний період

Дата: 03.04.2018 09:20

«Нема щасливішої долі, коли людина з твоїх рук, Учителю, іде у світ».Бо ж Учитель – це не просто професія, не справа, це - подвиг, це - покликання душі...
У відділі ООЗКТМС Борсуківської сільської ради завершився атестаційний період. Комісією ІІ рівня проактестовано 17 педагогічних працівників та 1 заступник директора з НВР школи закладів освіти Борсуківської сільської ради. З них: 9 учителям присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", 2 вчителя підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", присвоєно педагогічне звання "старший учитель" 2 учителям та "вчитель-методист" - 1 вчителю. Проатестовані також 3 вихователя закладів дошкільної освіти.
Вітаємо справжній педагогів, які свою професію вважають творчою місією. Бажаємо подальших творчих планів. Нехай Ваші серця будуть відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.