З Великодніми пасочками до жителів, які потребують соціального захисту

Дата: 05.04.2018 11:13

Соціальний захист населення  має велике значення для розвитку українського суспільства, адже турбота про малозабпечених жителів необхідна  для досягнення рівноправності між різними верствами, що є ознакою демократії.

Перед великодніми святами Борсуківська сільська рада спільно з Територіальним центром соціального обслуговування підготували для людей які потребують соціального захисту святкові презенти.

Великдень – це по справжньому родинне свято, яке збирає за одним столом усю велику родину. Саме під час таких свят потрібно більше уваги приділяти людям, які потребують  соціального захисту.