Відкриття кабінету старости в Нападівці та нового кабінету комунального підприємства "Наш добробут"

Дата: 11.04.2018 16:12

Чудовий весняний день, приніс у нашу громаду гарну новину. Сьогодні в Нападівці відкрили відремонтований кабінет старости села. Комунальне підприємство «Наш добробут»  також, розмістило свій кабінет в Нападівці, і разом із кабінетом старости, знаходиться в приміщені садочка, вхід з тильної сторони. Отець Володимир, настоятель церкви Казанської ікони Божої Матері освятив відремонтовані приміщення, побажав плідної та продуктивної роботи. Він зазначив, що працюючи як одна команда, ми зможемо досягти значних результатів у розвитку нашої громади.
Тож, шановні друзі, з будь-якими питаннями, які належать до обов’язків старости, чи директора комунального підприємства звертайтесь до них особисто, кожне питання буде розглянуте і опрацьоване.