Результати шіснадцятої сесії восьмого скликання

Дата: 12.04.2018 11:52

Сьогодні, 12 квітня в Борсуківській сільській раді відбулася шістнадцята сесія восьме пленарне засідання. Крім депутатів і старос сіл, на сесію може завітати будь-який житель громади, сьогодні виявив бажання бути присутнім житель Нападівки.  На порядок денний були винесені 14 питань.  Три з них стосувалися медичної реформи. А саме,  рішенні про створення  комунального некомерційного підприємства «Борсуківська  амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Борсуківської сільської ради, про припинення юридичної особи – комунального закладу  «Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», про розірвання контракту з завідувачем комунального закладу «Борсуківська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини».  Для роз’яснення ряду питань що стосується медичної реформи на сесію був запрошений головний лікар  амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Хом’як Г.Г.. Вирішено ряд земельних рішень, щодо затвердження технічної документації та надання дозволу на складання документації щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі.

Також  депутати проголосували схвально, щодо рішення про направлення на навчання голови Борсуківської  громади  Друзя Івана Володимировича на заочну форму навчання.

Були внесені зміни до бюджету відносно виділення матеріальної допомоги на закупку великодніх подарунків жителям, які потребують соціального захисту.