Засідання виконавчого комітету Борсуківської сільської ради

Дата: 26.04.2018 12:15

25 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету на якому розглядалося питання, що стосується створення пункту збору Борсуківської сільської ради, про відзначення Дня пам’яті та примирення, та 32-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС. Також розглянуто ряд питань з надання матеріальної допомоги згідно програми «Турбота», на лікування. Затверджено рішення, щодо виділення матеріальної допомоги для вирішення побутових питань. Питання «Про закриття  погосподарського номера в с. Синівці» перенесли на розгляд наступного зібрання виконавчого комітету.

Розглянуто ряд питань, щодо виплати матеріальної допомоги сучасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та дружин померлих громадян із числа ліквідаторів.