A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борсуківська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Свято сонця і весни в Нападівській школі

Дата: 30.04.2018 23:49
Кількість переглядів: 520

Як відомо, кожен народ продовжує себе в дітях, закладає свій національний дух, характер, традиційну культуру, спосіб життя. Цілком закономірним є бажання народу зберегти та передати народні традиції із покоління в покоління.

26 квітня в Нападівській школі відбулося свято весни, у початкових класах. Діти танцями, піснями та сценками, демонстрували батькам та усім присутнім свої таланти. Організатори прагнули показати, що культура нашого народу є багатогранна. Недарма весь світ дивується талантами українців.

Людину робить сильною віра батьків, традиція роду, пам'ять народу. І щоб відтворити національну спадщину, нам слід повернути собі втрачені духовні якості, джерела народного буття, розповідати дітям історію народу, знайомити з традиціями і звичаями, обрядами, котрі сягають у глибину століть.

Настануть  часи, закінчиться війна на Сході нашої країни, і Україна стане процвітаючою країною, а українська мова, пісня, будуть звучати у найвіддаленіших куточках нашої планети, бо культура такого великого і талановитого народу, як українці, не може загинути.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень