День пам'яті та примирення у Великих Кусківцях

Дата: 07.05.2018 17:52

Минуло вже багато десятиліть коли закінчилася Друга світова війна. Ми, сучасна молодь, навіть уявити не можемо всіх жахів війни. Нам дуже пощастило жити в мирний час, мати багато можливостей в житті. Ми знаємо про війну з розповідей та з книг з історії. А для мільйонів людей ці страшний події були реальністю.

06 травня у Будинку культури села Великі Кусківці відбулося свято присвячене Дню пам’яті та примирення. Чимало людей було в залі. Зворушливе виконання музичних композицій, віршованих привітань не залишило байдужим нікого. Організатори свята зробили акцент на сьогоднішніх «фронтових буднях», згадали тих хлопців, які боронять кордон України. Поіменно подякували своїм бійцям-односельчанам, які захищали свободу нашої країни.

Друга світова війна, залишила велику рану , яка нагадує про себе кожної весни. Нехай усім хто загинув у Другій світовій війні, і всім тим хто загинув у неоголошеній війні з російським агресором спочивають з миром під синім українським небом.