Відбулися громадські слухання щодо можливості будівництва на території ОТГ (село Нападівка) сонячної електростанції

Дата: 29.05.2018 14:50

28 травня в клубі села Нападівка відбулись громадські слухання про розгляд  проекту змін та доповнень до генерального плану, щодо можливості будівництва на території ОТГ  ( село Нападівка) сонячної електростанції. Іван Володимирович Друзь привітав всіх учасників слухань та представив гостей. На засідання були запрошені: представник ТОВ «Ланівціенерго» О.Білан та професор Прикарпатського університету ім. Стефаника В.Коцюбинський. Представник компанії-оператора сонячної станції О.Білан – доповів про перспективи сонячної енергетики в с. Нападівка. В.Коцюбинський  за допомогою презентації продемонстрував розгорнуту доповідь, щодо потенційної вигоди будівництва та функціонування сонячної електростанції на території з деталізацією етапів будівництва, техніко-економічним обґрунтуванням доцільності будівництва та перспектив отримання бюджетом громади додаткових податкових та орендних надходжень.

Враховуючи пропозиції та зауваження громадськості вирішили погодити зміни та доповнення до генерального плану с. Нападівка з врахуванням можливості будівництва на території ОТГ сонячної електростанції. Голова громади подякував гостям за вичерпне роз’яснення перспектив будівництва сонячної електростанції, а також подякував присутнім за розуміння та підтримку починання важливого для ОТГ.