Засідання виконавчого комітету

Дата: 05.06.2018 15:27

Сьогодні, відбулось засідання виконавчого комітету в Борсуківській громаді. На засіданні розглядались питання «про затвердження переліку проектів, фінансування яких буде відбуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», «про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Борсуківської сільської ради», «про обговорення проекту рішення виконавчого комітету сільської ради «Про встановлення місцевих податків та пільг на 2019 рік на території виконавчого комітету Борсуківської  сільської ради (ОТГ)», «про уповноваженого на громадських засадах служби у справах дітей при Борсуківській сільській раді».

Питання щодо «присвоєння погосподарського номеру об’єкту нерухомого майна «Водонапірна башта 1981 рік» викликало багато обговорень. Було прийнято рішення, щодо відмови задоволення прохання, у зв’язку з недостатністю необхідних документів.

Також розглянуто питання «про надання дозволу КП «НАШ Добробут» зміни тарифу ТПВ».