Конкурс на посаду головного лікаря

Дата: 21.06.2018 16:06

Рішенням №430 від 21 червня 2018 року Борсуківської сільської ради «Про проведення конкурсу на посаду головного лікаря медичного закладу та початок формування конкурсної комісії» прийнято:

1. Провести конкурс на посаду головного лікаря новоствореного комунального некомерційного підприємства «Борсуківська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Борсуківської сільської ради Лановецького району Тернопільської області.
  2.  Розпочати формування конкурсної комісії з обрання головного лікаря новоствореного комунального некомерційного підприємства «Борсуківська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Борсуківської сільської ради Лановецького району Тернопільської області.