Порядок призначення пенсій

Дата: 12.07.2018 15:06

Порядок призначення пенсій

Для призначення будь – якого виду пенсії необхідно подати до Лановецького управління Пенсійного фонду відповідну заяву (бланк заяви можна отримати у спеціалістів відділу обслуговування громадян) – та документи, необхідні для призначення певного виду пенсії.

Для оформлення пенсійного посвідчення Вам необхідно заповнити анкету (яку надасть спеціаліст фонду) та надати фото.

Якщо до заяви подані не всі документи, Ви маєте право подати їх протягом трьох місяців з дня подачі заяви.

Прийнявши заяву спеціаліст має видати розписку повідомлення з переліком документів, які необхідно подати додатково протягом 3 місяців та пам’ятку пенсіонера.

Після подання всіх документів пенсія має бути призначена протягом 10 днів.

Після виготовлення пенсійного посвідчення, спеціаліст повідомить Вас в телефонному режимі про можливість його отримання.