Переведення з пенсій, призначених за спецзаконами, на пенсію за Законом 1058

Дата: 12.07.2018 15:07

Переведення з пенсій, призначених за спецзаконами, на пенсію за Законом 1058

Якщо розмір пенсії, призначеної відповідно до законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про державну службу», «Про Національний банк України», «Про дипломатичну службу», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про судоустрій і статус суддів», «Про судову експертизу», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про наукову і науково – технічну діяльність», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», Митного кодексу України, Податкового кодексу України, виявиться меншим за розмір пенсії, розрахований за матеріалами пенсійної справи за нормами Закону 1058 із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу) за 2014-2016 роки та величини оцінки одного року страхового стажу – 1%, то переведення пенсіонера на пенсію на умовах, передбачених Законом 1058, буде здійснено автоматично (без звернення пенсіонера).

Водночас такі пенсіонери в будь – який час зможуть звернутися до органів Пенсійного фонду для переведення їх на пенсіюза спец законом із встановленням розміру пенсії, отримуваного до переведення на пенсію за Законом 1058. Переведення на пенсію за спец законом буде здійснено з 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому від них надійшла відповідна заява.