Мінімальна пенсійна виплата

Дата: 12.07.2018 15:08

Мінімальна пенсійна виплата

Пенсії та державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною)), перераховані з 1 жовтня 2017 року відповідно до Закону 2148, а також ті, що призначатимуться після цієї дати, визначаються в розмірі, не меншому за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановлений на 1 грудня 2017 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (1373 грн), а в разі збільшення після 1 грудня 2017 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, - за розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначений Законом.