Проект пенсійної рефори

Дата: 12.07.2018 15:16

Проект пенсійної рефори

Після запровадження, пенсійна рефора в Україні 2018 буде чітко прив'язана до Пенсійного фонду. Це означає що виплата допомоги від держави залежатиме лише від внесків, які були відраховані до ПФ протягом офіційної кар'єри громадянина.

Досить важливим питанням залишаєтся мінімально необхідний стаж. Громадяни, які офіційно працювали менш як 15 років, пенсія взагалі не передбачається. Такі люди отримуватимуть соціальну допомогу від держави. Розмір останньої буде залежати від рівня доходу сім'ї. Передбачається, що середній розмір соціальної допомоги складатиме 400-500 гривень.

Усі інші пенсіонери, які мають необхідний стаж, по досягненню 60-65 років отримають право на оформлення допомоги від держави у повному обсязі.

Осучаснення пенсій може зменшити розмір попередньої пенсії.

Середня пенсія, розмір якої становить 2500 гривень, після осучаснення складатиме 2200 гривень.

Проте перерахувати виплати в меншу сторону не збираються — їх просто не підвищать.

Нова пенсійна реформа 2018 року в Україні має модернізовану формулу розрахунку щомісячної виплати в залежності від середньої заробітної плати.