Накопичувальна пенсійна система – ключова соціально – економічна реформа України

Дата: 12.07.2018 15:20
Кількість переглядів: 322

Накопичувальна пенсійна система – ключова соціально – економічна реформа України

     Комітет соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної ради рекомендував парламенту запровадити накопичувальну систему пенсійного страхування з 1 січня 2019 року.

   «З 1 січня 2019 року запрацює накопичувальна система пенсійного страхування. Є шанс на це! Комітет підтримав позицію в пенсійному законопроекті».

   На засіданні комітету були підтримані відповідні поправки до законопроекту про пенсійну реформу № 6614 при підготовці до другого читання.

   «Перерахування страхових внесків у накопичувальну систему пенсійного страхування впроваджується з 1 січня 2019 року», - сказано у поправках.

   Вони передбачають, що учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування є особи, які станом на 1 січня 2019 року підлягають обов’язковому державному пенсійному страхуванню.

   При цьому особи, яким станом на 1 січня 2019 року залишилося менше ніж 10 років до досягнення пенсійного віку, можуть відмовитися від внесків у накопичувальну систему пенсійного страхування.

   Також передбачається, що особи, які досягли пенсійного віку, не можуть робити внески в накопичувальний фонд.

   Крім того, Кабінету міністрів доручається до 1 липня 2018 року забезпечити створення інституційних компонентів функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень