Виї'здний захід в Борсуківську громаду Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості

Дата: 20.07.2018 10:43

17 липня на території села Борсуки відбувся виїзний захід з використанням Мобільного центру зайнятості. Для ознайомлення усіх бажаючих з послугами, які надаються службою зайнятості, та з метою забезпечення доступності сільського населення до послуг служби зайнятості був проведений виїзний захід.

Жителі отримали детальні консультації щодо порядку реєстрації, послуг щодо порядку реєстрації, отримання статусу безробітного, послуг щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації та проведення громадських робіт.