«Всеукраїнський рух «Сила права»»

Дата: 01.08.2018 10:52

Про юридичну допомогу учасникам

АТО, родинам загиблих

військовослужбовців

«Всеукраїнський рух «Сила права»» – незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.

На безоплатній основі юридична команда «Сили права» супроводжує весь процес – від підготовки першої заяви до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.

Юридична допомога надається таким категоріям:

• родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;
  • військовослужбовцям і цивільним особам, які отримали поранення, каліцтва і психологічні травми;
  • військовослужбовцям, які побували в полоні;
  • цивільним особам, які були незаконно позбавлені волі на окупованих територіях;
  • вимушеним переселенцям з окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей;
  • громадянам, які втратили особисте майно.

З метою надавати ефективну допомогу з підготовки документів до судового процесу та отримання матеріальних виплат від держави-агресора, звертаємося до Вас із проханням сприяти організації інформування зазначених вище категорій громадян про діяльність ГО «Всеукраїнський рух «Сила права» шляхом розміщення інформаційних листівок на стендах, організації зустрічі юрисконсультів громадської приймальні міста Тернополя з громадянами, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, а також надання інформаційних даних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України, приймальні руху «Сила права» в місті Тернополі.

В свою чергу, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», «Сила права» зобов’язується не розголошувати у будь-який спосіб персональні дані осіб, що стали відомі внаслідок виконання посадових обов’язків.

Письмову відповідь про результати розгляду даного звернення просимо надіслати на адресу юридичної приймальні ГО « Всеукраїнський рух «Сила Права» у м. Тернополі.

Будемо Вам щиро вдячні за сприяння у вирішенні цього питання.

Адреса приймальні в місті Тернополі: вул. І. Франка, 12, оф. 15.

Тел. 0352-22-02-30, 050-363-59-14, Електронна адреса: ternopil@sila-prava.org

З повагою, юрисконсульти ГО  « Всеукраїнський рух «Сила Права»

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

• Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини;
  • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди;
  • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 24 приймальні у 22 регіонах України.

Юрисконсульти «Сили права» у Тернополі:

кожного дня з понеділка до п'ятницю з 8:00 й до 17:00 фахівці «Сила права»  чекають вас за адресою:

вул. І. Франка, 12, каб. 15;

тел. роб: 050-363-59-14;

моб: 096-973-04-07 Ярослав Зіновійович

067-685-25-21 Руслан Анатолійович

Сайт: http://sila-prava.org                                      Ел. адрес: ternopil@sila-prava.org