Борсуківська громада взяла участь у Всеукраїнському фестивалі лемківської культури "Дзвони Лемківщини"

Дата: 14.08.2018 15:49

3-5 серпня в урочищі «Бичова», що у Монастириському районі відбувся всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини 2018».

Наш народний фольклорно-етнографічний колектив «Борщовецькі молодички» також взяли участь у фестивалі, представивши музичні композиції.

На фестивалі були представлені лемківські звичаї та традиції, культура та мистецтво. Гості свята мали змогу почути лемківську пісню, скуштувати лемківської страви та побачити вироби народних умільців.