A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борсуківська громада
Тернопільська область, Кременецький район

Результати дев'ятнадцятої сесії восьмого скликання третє пленарне засідання

Дата: 07.09.2018 11:26
Кількість переглядів: 428

На порядок денний дев’ятнадцятої  сесії восьмого скликання третє пленарне засідання було винесено 20 питань. Питання «Про визнання головними розпорядниками коштів директорів загальноосвітніх навчальних закладів», «Про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу»,

«Про реорганізацію Передмірської ЗОШ І-ІІ ст.», «Про внесення змін в сільський бюджет на 2018 рік»,  «Про затвердження Програми «Шкільний автобус на 2018-2022 роки», були перенесені на наступну сесію. На сесії були винесені ряд земельних питань щодо, надання дозволу на виготовлення технічної документації та про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

Одноголосно депутати проголосували про затвердження договору позички на приміщення млина в с. Борщівка та про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

На сесії обговорювалось питання про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво амбулаторії в с. Борсуки. За санітарними нормами приміщення амбулаторії  не може бути разом з адмін. приміщенням та садочком. Зважаючи на це держава ініціювала будівництво нового приміщення амбулаторії.

В розділі різне депутати розглянули ряд заяв. Зокрема звернення від Лановецької дитячої  музичної школи, з проханням оплатити навчання дітей із нашої громади. Голова висловив думку, що ціни на утримання однієї дитини завишенні і дане питання потрібно доопрацювати.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень