Зустріч голови громади з учасниками АТО

Дата: 15.09.2018 15:11

Голова Борсуківської об’єднаної територіальної громади Іван Володимирович Друзь  13  вересня провів нараду з учасниками АТО. Головною метою проведення зустрічі – є реалізація комплексу взаємопов'язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв'язання найважливіших проблем та поєднання зусиль органів виконавчої влади спрямованих на поглиблення соціального захисту, для забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції, членів їх сімей. Створити в суспільстві атмосферу підтримки та поважного ставлення до членів сімей та учасників АТО. Були обговорені питання стосовно виділення земельних ділянок. Розглянуте питання щодо надання матеріальної допомоги хлопцям. У формі діалогу кожен міг висловити власну думку і почути відповідь. Іван Володимирович мав на меті провести дану зустріч конструктивно, виважено, толерантно, у спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання сьогодення, які їх турбують, та в міру можливостей вирішувати їх спільно.