Нова українська школа у Борсуківській ОТГ

Дата: 19.09.2018 15:23

Цього навчального року у п'ятьох школах Борсуківської громади була впроваджена Нова українська школа. Реформування освітньої галузі – це нелегкий процес, який розрахований на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекається в Україні протягом десятків років. Проте зміни уже розпочалися і у нашій громаді зокрема.  Цього тижня Борсуківська ЗОШ та Передмірська ЗОШ  від управління освіти отримали ноутбук НР25066, багатофункціональний пристрій  EPSON L6170, ламінатор А4 Jacc LM441 A, мережевий фільтр . Нагадаємо, що за рахунок коштів Борсуківської сільської ради для закладів ЗСО придбано 5 інтерактивних комплексів Newline NL. Для учнів 1 класу (НУШ) за кошти освітньої субвенції та співфінансування з місцевого бюджету закуплені столи та стільці учнівські, ноутбуки та багатофункціональні пристрої. Загалом, станом на сьогодні усі заклади освіти Борсуківської громади забезпечені комп’ютерною та мультимедійною  технікою.

Наші діти народжуються та ростуть у епоху новітнього прогресу, і впровадження в освіту комп’ютерної та мультимедійної техніки є логічним кроком для розвитку школи та  шкільної освіти в країні загалом. Сподіваємось, що реформування в галузі освіти відкриє нові можливості для дітей, зуміє відкрити потенціал дитячої допитливості, спрямує прагнення до пізнання у правильне русло.