День усиновлення - свято життєвої мудрості і щирості

Дата: 28.09.2018 11:45

Щороку, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відзначаємо День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості,  розуміння, великої душі та великого терпіння.

27 вересня 2018 року  Борсуківський сільський голова Іван Друзь, голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, голова районної ради Руслана  Кушнір, секретар Лановецької міської ради Вікторія Хом’як  на честь Дня усиновлення взяли участь у заході, на якому привітали прийомних батьків, опікунів, піклувальників Лановецького району. У Борсуківській громаді є дві прийомні та три опікунські сім’ї. В їхніх сім’ях виховується семеро дітей.

Хочеться висловити слова подяки сім’ї Рижуків – Людмилі та Станіславу з с. Нападівки, Маліні Олександру з Передмірки, Горбуль Світлані з Нападівки, Бачеріковій Надії Павлівні з Борщівки, Поворознік Зої Павлівні з Нападівки. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Висловлюю велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі.