Увага! Конкурс!

Дата: 22.10.2018 11:59

Оголошення

Борсуківська сільська  рада, що знаходиться за адресою: 47412, с. Борсуки,  вул. Шкільна,7, ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Борсуківської сільської ради Лановецького району Тернопільської області.

Комунальне некомерційне підприємство «Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Борсуківської сільської ради Лановецького району Тернопільської області створено відповідно до рішення сесії Борсуківської сільської ради №382 від 12.04.2018 року.

Вимоги до претендента:

• Повна вища медична освіта за напрямом підготовки «Медицина»;
  • Післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», вища кваліфікаційна категорія за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»;
  • Як правило, стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» не менше 5 років.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсііз зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних данихзгідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9)  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередженнястосовно встановлених Законом України“Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересівзгідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьоїстатті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном: 0671324166 або під час особистого прийому в приміщенні Борсуківської сільської ради (3 поверх, відділ ООЗКТМС) відповідно до графіка: щоденно з 9 до 13 години (крім суботи та неділі).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Детальна інформація за посиланням: https://borsukivska-gromada.gov.ua/docs/88479/