Дата: 31.10.2018 09:48

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу з української мови імені Т. Г. Шевченка 2018/2019 н. р., учнів закладів освіти Борсуківської ОТГ:
- Барву Тетяну, ученицю 11 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я. П. Горошка (ІІ місце).
- Лозіцьку Дарію-Василину, ученицю 9 класу Передмірської ЗОШ І-ІІ ст. (ІІІ місце).
- Хміль Софію, ученицю Великокусковецької ЗОШ І-ІІ ст. (ІІІ місце).
Пишаємося тим, що серед учнів нашої громади є творчі та талановиті діти. Зичимо Вам, дорогі конкурсанти,невичерпної наснаги та нових перемог.