Дидактичного матеріалу для учнів першого класу та вчителів Борсуківської громади

Дата: 01.11.2018 12:45

Поповнення дидактичного матеріалу для учнів першого класу та вчителів Борсуківської громади, згідно концепції Нової Української Школи. Наші першокласники отримають: комплект "Магнітно-маркерна дошка з набором дидактичних карток",магнітно-маркерний планшет, комплект "Демонстраційні магніти" для вчителя, лічильний матеріал, демонстраційний набір моделей геометричних фігур та фігур з прозорого пластику, танграм, дидактичне приладдя, розвиваючі ігри, набір геометричних дошок. Дидактичний матеріал зможе створити атмосферу, яка буде зацікавлювати учнів та зробить навчальний процес захоплюючим та яскравим для кожного з них.