День працівника соціальної сфери у Борсуківській громаді

Дата: 02.11.2018 10:27

Щорічно у першу неділю листопада українські працівники відзначають своє професійне свято – День працівника соціальної сфери. У цьому році дата припадає на 4 листопада.

Соціальний працівник постійно стикається з багатьма сферами життя людини: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя.

В честь професійного свята голова громади Друзь Іван Володимирович вручив подяки працівникам соціальної сфери Борсуківської громади.

Варто відзначити, що це професійне свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки керуючись службовим положенням,але і по велінню совісті і поклику душі.