Храмове свято в Передмірці

Дата: 12.11.2018 09:48

10 листопада село Передмірка відвяткувало своє храмове свято. Суботньої, погожої, осінньої днини жителі села Передмірка мали чудову нагоду відволіктися від щодених турбот і відпочити. Святковий концерт у місцевому клубі зібрав чимало глядачів. Загалом свято вдалося наславу. Під гучні оплески артисти громади демонстрували свої музичні номери. Із словами вітання та подяки виступив отець В'ячеслав, голова громади Друзь Іван Володимирович, староста села Павлюк Анжела Миколаївна.
Кожне проведене свято у Борсуківській громаді збагачує велике культурне надбання українського народу, підтримує традиції нашої співучої України.