Перше засідання робочої групи щодо створення стратегічного плану розвитку Борсуківської ОТГ

Дата: 15.11.2018 12:57

Фото без описуУ Борсуківській ОТГ відбулося перше засідання робочої групи щодо створення стратегічного плану розвитку громади. На засіданні були присутні представники Тернопільського центру місцевого самоврядування Віктор Литвинчук (директор Тернопільського центру розвитку місцевого самоврядування) та Наталя Онищук (радник з регіонального розвитку центру). У робочу групу були включені представники з різних сфер діяльності громади.

«Ви повинні знати куди ви хочете йти. Не достатньо бачити дорогу, треба визначити яка  ваша мета. Ця мета буде вашим стратегічним планом. Стратегічний план розвитку громади – це документ, який буде відкривати дорогу до інвестицій. ЇЇ завданням є розбудити активність населення для досягнення поставленої мети» виступив Віктор Литвинчук.

Стратегічне планування розвитку громади – це робота групи, складеної з представників основних верств територіальної громади, над визначенням:

- майбутнього образу (бачення) громади, яким його хоче бачити сама територіальна громада;

- головних (стратегічних) цілей, досягнення яких забезпечить набуття громадою визначеного громадою образу;

- планів дій, тобто логічних послідовних заходів, спрямованих на досягнення цих цілей з використанням спеціальних процедур.