Результати двадцять першої сесії

Дата: 12.12.2018 13:59

На порядок денний двадцять першої сесії було винесене бюджетне питання. Гроші  з сільського бюджету були перераховані на рахунок КП «Наш добробут » для погашення заборгованості  по оплаті заробітної плати працівникам. Також виділені кошти на програму «Турбота», для задоволення заяв громадян.

На засіданні сесії був присутній голова райдержадміністрації Юліан Сірант , від виніс на розгляд  питання співфінансування районних установ громадою. Участь у зустрічі взяв керівник апарату райдержадміністрації Андрій Бенцарук.