Зустріч з представниками  громадської організації ТМЖК «Відродження нації».

Дата: 13.12.2018 15:18

В рамка проекту «Впровадження взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» сьогодні в приміщені Борсуківської ОТГ відбулася зустріч з представниками  громадської організації ТМЖК «Відродження нації».

На зустрічі обговорювались питання щодо проблем торгівлі людьми її актуальність та роботу на місцях. Аналізували ситуацію щодо тимчасових трудових міграцій. Опрацювали критерії надання статусу постраждалих від торгівлі людьми, піднімали питання важливості ідентифікації постраждалих. Створили соціальний  паспорт громади і дізналися про допомогу, яку передбачає статус ПТЛ від держави та від Міжнародної організації з міграції. Визначились з алгоритмом подальшої взаємодії.

Проект в рамках якого відбулася зустріч відбулася за підтримки МОМ та фінансування Міністерства міжнародних справ Канади, Міністерства закордонних справ Норвегії та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).