"Андріївські вечорниці" в Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.П. Горошка

Дата: 13.12.2018 15:21

Сьогодні На Україні побутує дуже багато ворожіть. Ми знаємо лише маленьку часточку ритуалів та обрядів "Андріївських вечорниць" наших предків. Проте і досі "Андріївські вечорниці" - це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь, а і старше покоління. Це збитки, жарти, пустощі, здебільшого хлопців, які дозволяються тільки в Андріївську ніч.

Вчора, в ніч на Андрія Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.П.Горошка провела колоритні, веселі "Андріївські вечорниці". Найбільше місця на Андріївських вечорницях відведено гаданням, чого тільки не придумують дівчата і па­рубки, щоб дізнатися про майбутню долю. Приємно що багатовікові традиції українського народу передаються з покоління в покоління, і бережуться і шануються молодю.