Засідання виконавчого комітету

Дата: 14.12.2018 15:40

Сьогодні  у приміщені Борсуківської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 13 питань.«Про  внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Борсуківської сільської ради»  було розглянуто першим питанням на засіданні. Для кожного села було визначено уповноважених  осіб, які мають право складати  протокол про адміністративні правопорушення. Була розглянута заява жительки села Передмірка щодо присвоєння почесного звання «Мати Героїня». Виконавчим комітетом було розглянуті заяви щодо присвоєння фактичної адреси об’єктам нерухомого майна, які розташовані за межами населених пунктів.

Рішення щодо проведення конкурсу на вивезення ТПВ було розглянуто та підтримано. Також підтримано рішення щодо «переліку та видів оплачуваних робіт на території Борсуківської сільської ради на яких зможуть виконувати стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт особи, які перебувають на обліку у Лановецькому районному секторі з питань пробації у 2019 році». Виконавчим комітетом було прийняте рішення щодо надання дозволу Лановецьким РЕМ на зрізання дерев. Розглянуто ряд заяв громадян на виділення матеріальної допомоги. Розглянуто ряд заяв громадян на виділення матеріальної допомоги.