"Іде світом святий Миколай" - свято у школі с.Нападівка

Дата: 19.12.2018 15:42

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день святого Миколая. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Сьогодні,19 грудня, у нашій школі відбулося свято "Іде світом святий Миколай". Цікаво та весело пройшов захід, діти декламували вірші, кружляли у танку, лунали веселі пісні. За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість. Свято було проведено і організоване бібліотекарем школи Собчук Наталею Володимирівною.

Котульська Оксана Анатоліївна (педагог-організатор Нападівської ЗОШ)