День святого Миколая в садочку с.Нападівка

Дата: 19.12.2018 15:53

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. 19 грудня  у дитячому садочку с. Нападівка «Джерельце» відбулося світле свято організоване вихователями закладу, присвячене святкуванню Дня святого Миколая. У просторому, урочистому залі, навколо яскравої ялинки зібрались глядачі та юні артисти. Веселими сценками та зворушливими віршиками закликала дітвора святого Миколая. Миколай у свою чергу пригощав дітвору солодощами, а вони у щирій молитві звертались до святого з словами-проханнями за рідний край, за мир і спокій в рідній Україні.

Хочеться сказати слова подяки усім хто доклав зусилля до створення цього чудового свята, адже це нелегка, кропітка робота. Створений Вами захід допомагає нашим діткам пам’ятати про українські традиції і вірити у чудеса.

Нехай Миколай принесе мир і блага в сім’ї, доброго щастя і міцне здоров’я, велику удачу та чудові ідеї, відкритої душі і світлої надії усім.