Йорданські купання в Борсуківській громаді

Дата: 19.01.2019 16:15

Сьогодні православні християни святкують велике свято Хрещення Господа Бога Спаса Ісуса Христа.У цей день освячують воду у храмах, яку кожен несе у домівку. Йорданська вода - цілюще джерело відпущення гріхів та зцілення недуг. Кожен хто у цей день окунається у воду, змиває з себе усе погане, відганяє хвороби та очищає організм.
Ось уже третій рік поспіль у Борсуківській ОТГ відбуваються Йорданські купання. З кожним роком все більше охочих окунутися у святу, очищаючу воду. Після відправи священиків кожен бажаючий мав можливість змити з себе усі негаразди та непорозуміння, увесь негатив окунувшись у холодній воді. Усіх хто хоч трішки змерз під час дійства міг зігрітися теплою, запашною юшкою.