Фестиваль колядок в Борсуківській громаді "Від церкви до церкви, йдем колядувати"

Дата: 13.01.2019 12:20

Сьогодні відбувся фестиваль колядок в Борсуківській громаді "Від церкви до церкви, йде колядувати". Від храму до храму церковні колективи сіл Борсуки, Нападівка, Борщівка, Синівці та Передмірка несли колядки та віншування прославляючи народження Ісуса Христа. Першим колядників приймав храм святої великомучениці Параскеви П’ятниці у Передмірці (настоятель протоієрей В’ячеслав Хрущ). У Борсуках коляда звучала не тільки в храмі Чудотворця Миколая (настоятель протоієрей Олександр Копійковський), а й біля каплиці у центрі села.