Про забезпечення робочих "виїздних громадських приймаленоь" у віддалених населених пунктах на І квартал 2019 року

Дата: 18.01.2019 18:12

До уваги громадян!

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!

З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

Під час прийому громадянам буде надано консультації та кваліфіковану правову допомогу з питань оформлення спадкових прав, посвідчення заповітів, договорів та інше.

Наказ “Про роботу “виїзних громадських приймалень” протягом І кварталу 2019 року”.