Результати двадцять третьої сесії друге пленарне

Дата: 07.02.2019 14:42

07 лютого відбулась двадцять третя сесія друге пленарне засідання. На порядок денний було винесено  18 питань. Депутатами  було прийнято рішення щодо «надання дозволу на розробку проекту рекультивації порушених земель» та  «про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад». Асоціація була створена наприкінці листопада 2016 року. Вона, згідно зі статутом, складається тільки з органів місцевого самоврядування, повністю їм підзвітна і підконтрольна. Її завдання – взаємодія з органами виконавчої влади на місцевому і національному рівні, відстоювання інтересів членів Асоціації і надання їм послуг, партнерства і об’єднання зусиль з усіма зацікавленими сторонами для здійснення реформ і формування «єдиного голосу» нового українського місцевого самоврядування.

Прийнято рішення щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.