ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 15.02.2019 10:39

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Борсуківська сільська  рада, що знаходиться за адресою: 47412, с. Борсукивул. Шевченка,3, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта відділу організаційно-виконавчої роботи Борсуківської сільської ради

Вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта відділу організаційно-виконавчої роботи Борсуківської сільської ради:

1. Громадянство України.

2. Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.

3. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

4. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посадах провідного спеціаліста, спеціалістів 1 чи 11 категорій не менше 1 року або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

5. Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад апарату Борсуківської сільської ради

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною  третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

6. Декларація суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції за 2017 рік;

7. Копія паспорта громадянина України:

8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

10. Інші документи за бажанням претендента.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 4-41-42, 4-41-48 або на офіційному сайті https://borsukivska-gromada.gov.ua, та під час особистого прийому в приміщенні Борсуківської сільської ради. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.