До уваги пенсіонерів-одержувачів субсидій!

Дата: 21.02.2019 09:41

До уваги пенсіонерів-одержувачів субсидій!

З 01 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України.

Пенсіонерам-субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору.

Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати через підприємства поштового зв’язку АТ “Укрпошта“ означені кошти будуть виплачуватись готівкою через виплачені об’єкти національного оператора поштового зв’язку.

Період здійснення виплати монетизованих субсидій буде синхронізовано з датами виплати пенсій. Тобто, кожен пенсіонер-одержувач субсидії отримує гроші у встановленому за графіком виплати пенсії впродовж виплатного періоду (з 4 по 25 число місяця).

Нарахування сум субсидій, як і раніше, буде проводити Управління соціального захисту населення Лановецької РДА.

Звертаємо увагу!

1.    Для отримання монетизованих субсидій надавати додаткові документи до територіальних управлінь Пенсійного фонду області не потрібно.
  2.    Виплата житлових субсидій органами Пенсійного фонду району буде здійснюватись на підставі визначених структурними підрозділами органів соціального захисту населення даних про суми монетизованих субсидій пенсіонерів
  3.    По всіх питанях, пов’язаних з визначенням права на субсидію або її розмір потрібно звертатись до Управління соціального захиту населення Лановецької РДА.