Робоча зустріч стосовно створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з вирощування ягід

Дата: 27.02.2019 14:13

Робоча зустріч з жителями Борсуківської громади стосовно створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з вирощування ягід відбулася 26 лютого. На зустрічі були присутні: голова громади Іван Друзь, голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Агромакс» Максим Ковальов, голова Лановецької РДА Юліан Сірант, представники відділів Лановецької РДА та фахівці Лановецької районної філії центру зайнятості.