Брейн- ринг " Знавці рідної мови" у Нападівській ЗОШ

Дата: 22.02.2019 15:50

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.В Україні це свято відзначають з 2002 року.
" Як парость виноградного лози, плекайте мову..."- саме під таким гаслом сьогодні у нашій школі відбувся брейн- ринг " Знавці рідної мови". У ньому взяли участь учні 5 і 6 класів, які завзято боролися за звання "Кращого мовознавця". На завершення свята всі учасники заспівали пісню "Мова єднання".

Матеріал взятий з сторінки у фейсбук Нападівської ЗОШ