Захід з нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка в будинку культури с.Борщівка

Дата: 09.03.2019 16:57

У кожного народу є талановиті митці-поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну, звеличиють її серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко - великий поет, геній українського народу. Він зробив неоцінений вплив у духовну скарбницю людства. Прославляючи та вшановуючи славу великого Кобзаря у будинку культури с.Борщівка був проведенний захід з нагоди 205-ої річниці від Дня нородження Тараса Шевченка.
Творчість Шевченка - це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Місцеві артисти-аматори звеличували Кобзаря у піснях та віршах, доводячи, що слово поета вічне.