Результати двадцять третьої сесії третє пленарне

Дата: 28.02.2019 15:18

На порядок денний двадцять третьої сесії восьмого скликання третього пленарного засідання було винесено 14 питань. Питання щодо  « виконання сільського бюджету Борсуківської сільської ради за 2018 рік» та «про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік» роз’яснив начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Лахманюк Олександр.

На сесії депутатами було розглянуто рішення «про внесення змін в рішення №616 від 21 грудня 2018 року «Про затвердження програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Борсуківської сільської ради на 2019 рік». Також затверджене рішення щодо «покладання обов’язків по вчиненню нотаріальних дій». Затверджено рішення щодо «передачі коштів із Борсуківського сільського бюджету обласному бюджету Тернопільської області на  співфінансування будівництва амбулаторії с. Борсуки». Депутатами було розглянуто та обговорено ряд земельних питань, щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою та затвердження технічної документації.