Конкурс читців Шевченкового слова «Борітесь – поборите!» с.Нападівка

Дата: 21.03.2019 15:30

Поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Минуло багато років від дня народження Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе між нами.
З метою належного вшанування пам’яті видатного українського поета Тараса Шевченка, популяризації його творчого надбання, підтримки і зростання талановитої молоді у жанрі художнього читання, залучення її до сучасної української поезії та виховання у молоді любові до рідного слова, 20 березня у приміщенні клубу с. Нападівка відбувся перший етап конкурсу читців Шевченкового слова «Борітесь – поборите!». У конкурсі взяли участь читці з п’яти сіл громади. Усі учасники продемонстрували майстерність виконання поетичних рядків, емоційність та проникливість. Підсумовуючи результати конкурсу призові місця розподілились наступним чином:
У номінації «Мистецька надія»
Гран-прі:
- Душко Мар’яна, учениця Синовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
І місце:
- Баран Анастасія, учениця Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
ІІ місце:
- Оксенюк Марія, учениця Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Я. П. Горошка;
- Стогній Ольга, учениця Нападівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
ІІІ місце:
- Мазур Анастасія, учениця Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
- Карпюк Надія, учениця Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Я. П. Горошка.

У номінації «Виконавці-аматори»
Гран-прі:
- Партика Софія учениця, Борсуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
І місце:
- Стецюк Ірина, учетель Синовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
ІІ місце:
- Пасічник Михайло, учень Борсуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
- Собко Назар, житель села Нападівка;
ІІІ місце:
- Басій Руслана, учениця Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
- Павлюк Михайло, учень Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
- Нецюк Софія, учениця Борсуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«Борітеся –поборете!» - цей заклик пройшов меседжем через багато років не загубивши свою актуальність. Читаючи твори великого поета, маєш можливість осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.
І дорослі і діти вшановують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти.