Дата: 26.03.2019 14:31

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив "Борщовецькі молодички" взяв участь у національному чемпіонаті України з фольклору - фестивалі "Eurofolk-Вінниця 2019", який проводиться з метою популяризації народної творчості.
Щасливі, що побували на святі фольклорного мистецтва, адже воно - глибоке буття життєвої сили народів і вічний знак того, що наш народ буде жити вічно!!! Щира вдячність народному депутату України Головку Михайлу Йосипович та голові громади Друзю Івану Володимировичу за сприяння в організації поїздки. Наш успішний виступ - 3 місце, грамоти та медалі - винагорода за любов до пісні.

Ярослава Дмітращук