У відділі освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 08.04.2019 16:12

Сьогодні в приміщенні Борсуківської сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту. Члени атестаційної комісії проатестували 21 вчителя. Рішенням атестаційної комісії кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" було присвоєно: Дементюк Н.Ф., Гавришко Н.М., Тимошенко Н.М., Онищук В.І.,Парило Р.М., Бойко Т.А., Вечоринська Л.В., Хміль О.І., Антипченко І.В., Бородавчук І.П. Атестаційна комісія вирішила, що такі вчителі як: Город С.Р., Серпевська О.Б., Гнатюк Н.Г., Гудим Т.Б., Смик З.В. відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії", та присвоїти їм педагогічне звання "старший учитель". Поцелуєва Л.П. та Король Є.Г. рішенням атестаційної комісії відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та відповідають раніше присвоєному педагогічному званню "старший учитель". Данилюк Г.С. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії та відповідає раніше присвоєному педагогічному званню "учитель-методист". Атестаційна комісія присвоїла Михальському С. М. звання "старший учитель". Поцелуєва Л.П та Король Є.Г. за рішенням комісії відповідають займаній посаді.