Тернопільська область, Кременецький район

У 9-ому відкритому чемпіонаті WPA-WUAP України взяв участь Ігор Мельник уродженець села Нападівка

Дата: 11.04.2019 09:49

5-7 квітня у Луцьку відбувся 9-тий відкритий чемпіонат WPA-WUAP України. Ігор Мельник – уродженець села Нападівка успішно взяв участь у цих змаганнях здобувши золото та срібло. Він виборов золото у дисципліні «Строгий підйом штанги на біцепс» у ваговій категорії 100 кг. Срібло здобув у дисципліні «Жим штанги лежачи». Також Ігор встановив абсолютний рекорд України та Європи по строгому підйому штанги на біцепс у федерації WPAU у своїй ваговій категорії. Наразі готується до чемпіонату Західної України та до чемпіонату світу, участь в якому візьмуть 22 країни Гордимося успіхами та досягненнями нашого земляка. Хочемо від душі привітати із здобутими медалями. Бажаємо не втрачати оптимізму, досягати усіх поставлених цілей та великих перемог, не сомніватися у своїх силах та вірити в удачу, ставити особисті рекорди.