Відбулися змаганння з легкої атлетики в залік ХХІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Лановеччини

Дата: 19.04.2019 12:22

За підсумками змагань з легкої атлетики в залік ХХІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Лановеччини загальнокомандні місця розподілились таким чинок: серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів перемогу здобула команда Передмірської загальноосвітньої школи, друге місце посіла команда учнів Лопушненської загальноосвітньої школи, третє місце виборола команда школярів з Нападівської загальноосвітньої школи; серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів перемогу здобула команда учнів Вербовецької загальноосвітньої школи, друге місце посіла команда школярів Буглівської загальноосвітньої школи та третє місце виборола команда Борсуківської загальноосвітньої школи.

Лановецька районна державна адміністрації та відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголошує подяку вчителям фізичної культури за належну підготовку учасників районних змагань з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Лановецького району та Борсуківської сільської ради (ОТГ) в залік ХХІІІ Спортивних ігор учнівської молоді Лановеччини.

Усі переможці ти призери змагань нагородженні грамотами відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації.

Бажаємо учасникам змагань подальших високих результатів.

Інформація взята із сайту Лановецької районної державної адміністрації